Gry

W co grać z dziewczyną – doskonałe gry dwuosobowe

Pewnie co jakiś czas zastanawiasz się w co grać z dziewczyną? Miałem okazję przetestować kilka gier, które świetnie się do tego nadają. Nie znajdziesz tu żadnych gier typu FPS, bo do tego potrzeba wprawy i obycia z grami.

Znajdziesz tu natomiast gry, których dość prosto się nauczyć, a sprawiają masę satysfakcji. Najczęściej będą to gry kooperacyjne, bo nasze dziewczyny często nie lubią grać same przeciwko nam. Szczególnie, jeśli nie grają na komputerze na co dzień.

Broforce

Tryby: COOP / PVP
Humor: 9/10
Klimat: 9/10
Poziom trudności: 5/10

Absolutny hit naszych wieczorów przed komputerem z padem w ręce. Gra polega na wyniszczaniu złoczyńców na masową skale. Możemy stosować dowolną taktykę. Gra daje bardzo duże pole manewru dla graczy. Spokojnie wystarczy na wiele wspólnych wieczorów!

Cuphead

Tryby: COOP / PVP
Humor: 10/10
Klimat: 10/10
Poziom trudności: 8/10

Cuphead to kolejna gra w którą można zagrać z dziewczyną! Ta gra ma niesamowity klimat amerykańskich bajek lat 30 i co ciekawe animacje postaci były autentycznie rysowane, a później skanowane. Cały styl animacji opierał się na autentycznym podręczniku animalni z tamtych czasów. Gra jest poprzeplatana poziomami, w którymi zbieramy monety do wydania później w sklepie na modyfikacje broni, oraz poziomami w których walczymy z bossami. Kooperacja jest tutaj bardzo potrzebna! Gra ma jednak dość spory poziom trudności.

Door Kickers: Action Squad

Tryby: COOP / PVP
Humor: 8/10
Klimat: 8/10
Poziom trudności: 7/10

Jeśli spodobał wam się Broforce, to musicie spróbować Door Kickers: Action Squad. Jest to dużo bardziej niż Broforce taktyczna gra, w której wcielamy się w stróżów prawa odbijających zakładników w bardzo różnych lokacjach. Synchronizacja swoich akcji będzie tu bardzo potrzebna do przetrwania. Za drzwiami zawsze może czaić się wróg. Świetna pixel artowa grafika nadaje grze klimatu.

Heroes of Might and Magic 3

Typ: PVP
Humor: 5/10
Klimat: 9/10
Poziom trudności: 6/10

Absolutny hit wszechczasów! To gra w którą grają całe pokolenia. Co prawda nie da się grać jednocześnie, bo to gra turowa, ale klimat podczas gry na zmianę na jednym komputerze też jest czymś wyjątkowym. Dla tych, co nie znają tej gry powinna być to pozycja obowiązkowa!

Mortal Kombat X

Typ: PVP
Humor: 6/10
Klimat: 7/10
Poziom trudności: 5/10

Co jak co, ale klasyki nie wychodzą z mody! Klasyczna gra, w której możemy grać wciskając wszystkie klawisze na padzie na raz i mieć z tego niezły ubaw. Dziewczynę przed grą najlepiej lekko zirytować, bo to podniesie poziom trudności! 🙂

Trine 1/2/3

Typ: COOP
Humor: 7/10
Klimat: 8/10
Poziom trudności: 4/10

Chyba zdecydowanie najłatwiejsza z polecanych przeze mnie gier. Jest też bardzo przystępna dla początkujących graczy. Gra polega na rozwiązywaniu łamigłówek logiczno-zręcznościowych Najlepiej rozwiązywać je we dwójkę, ale i w pojedynkę da się często uratować sytuację jak nasza druga połówka się gdzieś zakałapućka.

Podsumowanie

Teraz już wiesz w co grać z dziewczyną! Serdecznie polecam wszystkie propozycje. Jeśli testowaliście jakieś inne gry to dajcie znać w komentarzach!

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *