O blogu

Internet i komputer od dawna goszczą w naszym życiu, ale czy wiemy jak z nich korzystać?

Ten blog postawiłem na nogi w jednym, prostym celu – żeby dostarczać pomocy osobom, które chciałyby poprawić jakość codziennej pracy przed komputerem i nauczyć się czegoś nowego. Będę tu umieszczał nie tylko popularne błędy i problemy, które każdy z nas kiedyś napotka, ale też informacje o bezpieczeństwie.

Codzienna praca przed komputerem jest nieodłącznie związana z używaniem internetu. W kategorii Internet jest też sporo do powiedzenia. Od tego jak wybrać hasło, czy założyć bezpieczną skrzynkę pocztową, czy jak bezpiecznie płacić przez internet.

Nie chce się skupiać i roztrząsać tematów. W całym internecie jest multum materiałów na każdy temat. W każdym artykule postaram się znaleźć najbardziej optymalne ze względu na czas, koszty i prostotę rozwiązania i będę Wam je polecał. To może nie być najlepsze rozwiązanie na rynku, ale będzie wystarczająco dobre, tanie i proste w użyciu, żeby zacząć je używać już dziś.

Niby nie jest to żadna magiczna wiedza, a jednak codziennie słyszę te same pytania. Niby każdy zna na nie odpowiedzi, ale nie wszyscy. Misją tego bloga jest budować zrozumienie tego jak bezpiecznie poruszać się po internecie i jak efektywnie korzystać z komputerów.

Do dzieła!